NASZA GRUPA:  ALGITA - SATORI - NOMIS
 

Biuro Rachunkowe ALGITA jest firmą powstałą w 1992 roku. Od samego początku istnienia zajmujemy się prowadzeniem księgowości oraz sprawami płacowo-kadrowymi dla podmiotów, które potrzebują pomocy bądź chcą powierzając nam swoje sprawy księgowe by zająć się rozwojem i rozbudową swojego biznesu, nie tracąc czasu i energii na różnego rodzaju formalności.

Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-kadrową dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w formie podatku zryczałtowanego jak też spółki prawa handlowego.

W roku 1997 wraz z ciągle zmieniającymi się przepisami prawa podatkowego, jak również z coraz to nowymi obowiązkami płacowo-kadrowymi nakładanymi na osoby prowadzące działalność gospodarczą, powstało Biuro Rachunkowo-Kadrowe SATORI s.c., które wyspecjalizowało się we wszelkiej obsłudze spraw kadrowo – płacowych.

 


Nasze mocne strony:

 

Solidność i profesjonalizm

Możliwość obsługi w języku francuskim

 

Licencja Ministra Finansów

Pełna komputeryzacja

Niskie ceny

 Zaangażowanie  i dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb

Biuro ponosi pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń
kadrowo-płacowych klientów.

Dla lepszej obsługi klientów w roku 2010 powstała nowa firma pod nazwą NOMIS, która przejęła obsługę ksiąg handlowych od Biura Rachunkowego ALGITA.

Wszystkie firmy stanowią ściśle współpracującą ze sobą grupę w celu świadczenia usług na jak najwyższym poziomie.

W naszym biurze mogą Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, aktualizacją i prowadzeniem własnej firmy. Zapewniamy klientom wysoki profesjonalizm w prowadzeniu księgowości jak również spraw kadrowo – płacowych.

 

Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi rachunkowo-kadrowej firmom polskim i zagranicznym.

Zapraszamy!